BIOGRAFIA DOLORES CANNON

Kariera Dolores Cannon jako hipnoterapeutki specjalizującej się w regresji z poprzedniego życia trwała prawie 50 lat i zabrała ją w niesamowitą podróż po niezliczonych fascynujących miejscach.

W latach sześćdziesiątych Dolores i Johnny używali prostej hipnozy w celu likwidacji szkodliwych nawyków (rzucenie palenia, schudnięcie itp.). Dolores po raz pierwszy została wprowadzona w temat reinkarnacji w 1968 roku, kiedy jeden z lekarzy bazy marynarki wojennej, w której stacjonował w Teksasie, poprosił ją i jej męża o pomoc jednemu z jego pacjentów stosujących hipnozę. Kobieta cierpiała na zaburzenia odżywiania nerwowego, była bardzo otyła, miała wysokie ciśnienie krwi i cierpiała na problemy z nerkami. Lekarz uznał, że byłoby niezwykle korzystne, gdyby hipnoza mogła pomóc kobiecie po prostu się zrelaksować.

W połowie sesji kobieta niespodziewanie zaczęła opisywać sceny z poprzedniego życia, w których była kobietą mieszkającą w Chicago w szalonych latach dwudziestych. Dolores i Johnny obserwowali, jak kobieta dosłownie przekształciła się w inną osobowość o innych głosie i ruchach ciała. Pomimo tego, że było to bardzo dziwne, postanowili podążać za biegiem sesji i zobaczyć, czego mogą się dowiedzieć. W ciągu następnych kilku miesięcy Dolores i Johnny cofnęli tę kobietę przez 5 różnych i odrębnych wcieleń, do czasów, gdy została stworzona przez Boga. Cała historia tego wydarzenia została opowiedziana w pierwszej książce, jaką Dolores napisała, „Pięć żywotów zapamiętanych”.

Te sesje miały miejsce w czasie, gdy regresja do poprzedniego życia była prawie niespotykaną koncepcją. Nie było jeszcze ruchu New Age, metafizyka była wciąż odległa o dziesięciolecia i po prostu nie było książek, instrukcji do prowadzenia ani zasobów, z których mogłaby skorzystać w takim przypadku. Okazało się to jednak błogosławieństwem w nieszczęściu, ponieważ skłoniło Dolores i Johnny'ego do napisania własnego zestawu zasad, opracowania własnej techniki bez nadzoru uznanego organu medycznego i oznaczało, że nie byli ograniczeni w swoim podejściu do żadnych sposób. Ponieważ nie było nikogo, kto by jej powiedział, co ma robić, jak to zrobić lub co było lub nie było możliwe, eksperymentowali z nienasyconą ciekawością i entuzjazmem.

Jeszcze w tym samym roku Johnny omal nie został zabity przez pijanego kierowcę w strasznym wypadku samochodowym w drodze do bazy marynarki wojennej. Z powodu odniesionych obrażeń i trwałego inwalidztwa, Dolores i Johnny postanowili przenieść się na wzgórza Arkansas, gdzie, jak sądzili, mogliby sobie pozwolić na życie z emerytury wojskowej z czworgiem swoich dzieci. W tym czasie eksploracje Dolores w zakresie hipnozy i reinkarnacji znalazły się na dalszym planie, ponieważ była całkowicie skoncentrowana na mężu i wychowaniu dzieci.

Pod koniec lat 70., kiedy jej dzieci dorosły i opuściły dom, aby rozpocząć własne życie, Dolores postanowiła ponownie zacząć ćwiczyć hipnozę z klientami. Chociaż mieszkała w małym miasteczku o bardzo małej populacji, potrafiła z powodzeniem przyciągnąć różnorodną grupę klientów, ponieważ chciała zająć się każdą sprawą, niezależnie od okoliczności.

Jej praca była mocno skoncentrowana na reinkarnacji, dzięki czemu zaznajomiła się z koncepcją podróży w czasie. Wielu jej wczesnych klientów opisywało sceny z poprzednich wcieleń, w których żyli w minionych dziesięcioleciach, stuleciach, a nawet tysiącleciach w różnych sytuacjach społecznych w różnych miejscach na całej Ziemi. Następnie spędzała tygodnie na badaniu cech charakterystycznych życia w miejscach i okresach, w których żyli jej klienci, aby zweryfikować autentyczność rejestrowanych wyników. Dolores chciała zbadać jedzenie, które jedli, ubranie, które nosili, język, którym mówili, pieniądze, których używali, opisywaną pracę, normy społeczne, których przestrzegali, rozrywkę, którą cieszyli się/uczestniczyli, filozofię religijną, w którą wierzyli, a opisywana przez nich geograficzna sceneria była typowa dla tego, jak wyglądałoby życie w „tym” konkretnym czasie. To dzięki temu energicznemu procesowi weryfikacji Dolores zapewniła autentyczność swoich wyników.

Jej wczesne rozumienie reinkarnacji wydaje się dość uproszczone w porównaniu z tym, jak daleko rozwinęła się jej praca. Jednak patrząc wstecz na to, od czego zaczęła i w jaki sposób otrzymała informacje, Dolores zdała sobie sprawę, że „oni” powoli zaczynali kłaść fundament, na którym miała rozumieć, komunikować się i wyjaśniać znacznie trudniejsze i bardziej złożone idee i koncepcje, które potem otrzymywała.

Przeprowadziwszy sesje z tysiącami klientów, odnotowując ciągle te same wyniki i poświęcając ogromne ilości czasu i energii na weryfikację autentyczności poprzednich wcieleń swoich klientów, Dolores była w stanie zdecydowanie stwierdzić, że jej wyniki były rzeczywiście autentyczne i że korzystała z niewiarygodnie potężnego źródła informacji. W miarę dalszych badań stopniowo stawała się świadoma, że ​​informacje, które otrzymywała na temat przeszłych wcieleń, różnych okresów czasu i różnych innych tematów, w rzeczywistości nie pochodziły ze świadomych umysłów klientów, których hipnotyzowała.

Rozwijanie jej techniki hipnozy szło dosyć powoli, ale pojawiały się odpowiedzi na pytania. Po wielu latach praktyki i badań, Dolores w końcu zdała sobie sprawę, że wspomnienia z poprzednich wcieleń i dodatkowe informacje, które otrzymywała od klientów, były dostarczane przez znacznie większą, potężniejszą i bardziej kompetentną część jaźni jej klientów, a ich świadome umysły były całkowicie nieświadome jej istnienia.

Postanowiła nazwać to ,,Podświadomością”, ponieważ była to część umysłu każdej osoby, która absolutnie istnieje, ale znajduje się tuż poniżej poziomu naszych świadomych umysłów. Kiedy kontaktuje się i komunikuje, po prostu nie ma pytań, na które nie może odpowiedzieć na temat obecnego życia danej osoby lub jakiegoś z jej przeszłych żyć. Po wielu latach rozwijania i udoskonalania swojej techniki, Dolores stworzyła swoją Technikę Hipnozy Uzdrawiania Kwantowego ® (Kwantowe Uzdrawianie Techniką Hipnotyczną). Technika ta umożliwia bezpośredni kontakt i komunikację z ,,Podświadomością” każdej osoby w celu uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania, a także może stanowić podstawę do natychmiastowego uzdrowienia.

Ze względu na rzadkie, ale powoli rosnące zainteresowanie reinkarnacją w latach 70. i na początku lat 80., a także niechęć uznanych wydawców książek do objęcia tej rozwijającej się dziedziny, opublikowanie pierwszej książki po prawie dziesięciu latach badań zajęło Dolores ponad 9 lat. W 1992 roku założyła własną firmę wydawniczą Ozark Mountain Publishing. Książki Dolores zostały przetłumaczone na ponad dwadzieścia języków.

Gdy rozwinęło się jej zrozumienie reinkarnacji i zwiększyła się jej zdolność do przyjmowania bardziej rozwiniętych koncepcji, Dolores natknęła się na klientkę, która była wyjątkowym przedmiotem hipnozy. Dolores była w stanie cofnąć ją przez 25 oddzielnych czasów życia, cofając się w czasie o 100-letnie okresy. Każda osobowość, jaką kobieta przejawiała w każdym życiu, była wyraźnie inna od pozostałych i był to dla Dolores naprawdę niezwykły sposób na poznanie historii i życia w różnych okresach czasu. Na podstawie pracy z tą klientką napisała dwie książki. Pierwszą książką była ,,A Soul Remembers Hiroshima” (1993), opisująca życie człowieka, który opowiada swoje doświadczenia jako Japończyk w Hiroszimie w 1945 roku, kiedy bomba atomowa została zrzucona na miasto podczas II wojny światowej. Ta szokująca relacja o zrzuceniu bomby atomowej z perspektywy osoby, która tam była, stanowi mrożącą krew w żyłach lekcję na temat przerażających skutków wojny i broni jądrowej. Druga książka to ,,Jezus i Esseńczycy” (1992), która opisuje życie młodego człowieka, który był esseńskim nauczycielem Jezusa. Wiele prawd o samym Jezusie, jego osobowości, jego pochodzeniu, życiu i czasach, w których żyje, ujawnia się w tej fascynującej relacji nauczyciela, szczegółowo opisującego swoją osobistą relację z Jezusem.

Dolores opublikowała również ,,They Walked With Jesus” (1994) jako kontynuację tej książki, która opisuje przeszłe życia dwóch kobiet, towarzyszących Jezusowi przez różne okresy jego życia. Daje ona niesamowity wgląd - kim był jako osoba, jego uczucia do tych, których spotkał, jego wizyty w domach i koloniach trędowatych, jego metody leczenia, jego stosunki polityczne i jego ukrzyżowanie.

W trakcie ewolucji jej kariery powtarzającym się tematem dla Dolores jest osiągnięcie „strefy komfortu” w zrozumieniu konkretnego obszaru. Wtedy ,,Podświadomość” może przedstawić jej nową koncepcję, która często całkowicie podważa jej system wierzeń i zmusza ją do poszerzenia jej sposobu myślenia.

Przykładem takiego zdarzenia było wysunięcie przez ,,Podświadomość” poglądu, że czas tak naprawdę nie istnieje, tak jak go identyfikuje człowiek. Każda chwila jest TERAZ. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość istnieją tylko w TERAZ. Nauczono nas postrzegać czas jako liniowy przebieg wydarzeń, oparty na obrocie Ziemi wokół Słońca. Stosując to uzasadnienie, mielibyśmy zupełnie inną koncepcję czasu, gdybyśmy żyli na innej planecie. Jakiego „czasu” byśmy użyli, gdybyśmy podróżowali w przestrzeni bez orbitowania wokół Czasu Słońca. Czas jest po prostu perspektywą, którą przyjmujemy.

Ta koncepcja została po raz pierwszy wprowadzona w ,,Keepers of the Garden” (1993), książce, która wyjaśnia pozaziemskie pochodzenie ludzkości i opisuje grupę o nazwie „Rada”, która była z ludzkością od samego początku. W książce wyjaśniono, że ludzkość jest jedynym gatunkiem w historii, który wymyślił sposób mierzenia czegoś, co nie istnieje. Ekspansja myślenia nastąpiła wraz z akceptacją, że wszystkie rzeczy, wydarzenia i życia istnieją jednocześnie w TERAZ. Koncepcje te są znacznie szerzej rozwinięte w późniejszych książkach, zwłaszcza w serii ,,Convoluted Universe” (seria 5 książek ,,Spleciony Wszechświat”). ,,Podświadomość” stwierdziła, że ​​ludzkość nigdy naprawdę nie dotrze do gwiazd, dopóki nie uwolnimy się od głęboko zakorzenionej koncepcji czasu i nie rozpoznamy uniwersalnej rzeczywistości, że wszystko istnieje w TERAZ.

Innym przykładem konieczności poszerzenia swojego systemu wierzeń było to, że zainteresowania Dolores skłoniły ją do zbadania, co dzieje się między jednym życiem a drugim. Wyniki tych poszukiwań zostały opublikowane w 1993 roku ,,Between Death and Life” (,,Między życiem a śmiercią”) i wymownie opisują, co dzieje się w momencie śmierci, dokąd idziemy po życiu, jak patrzymy wstecz i analizujemy nasze życie, gdy jest już kompletne i jaki był cel minionego życia.

Na początku lat osiemdziesiątych Dolores natknęła się na fascynujący przypadek klienta, będącego kobietą w poprzednim życiu - uczennicą francuskiego proroka Michela De Nostradame, bardziej znanego jako Nostradamus. Nostradamus słynie z pisania proroctw ogłaszających wydarzenia o wielkim zniszczeniu i dewastacji na przestrzeni dziejów. Rzeczywiście, jego umiejętności były niewiarygodne, ponieważ przewidział zabójstwo JFK, atak „latających ptaków w mieście pustych gór” (odnosi się do ataków z 11 września) i następującą po nim wojnę na Bliskim Wschodzie, jeśli wymienić tylko kilka z nich. W połowie sesji, gdy kobieta opisywała życie, jej osobowość nagle znikła, a sam Nostradamus zaczął przemawiać przez nią bezpośrednio do Dolores. Powiedział jej, że chce, aby napisała książkę (która okazała się 3 książkami), aby zapewnić ludzkości większe zrozumienie i wyjaśnienie prawdziwych znaczeń jego czterowierszy (proroctw).

Opierając się na tym, co zostało omówione w poprzedniej części dotyczącej pojęcia czasu, należy zauważyć, że jedną z fascynujących cech dialogu Dolores z Nostradamusem było to, że rozmawiał z nią bezpośrednio ze swojego czasu, gdy żył w XVI wieku. To nie jego duch komunikował się ze strony duchowej, ale raczej sam Nostradamus komunikował się, gdy żył swoim życiem we Francji z Dolores, tak jak ona żyła swoim życiem w Arkansas. Nostradamus wyjaśnił Dolores, że nigdy nie straci z nią kontaktu i że przekaże wiadomości bez względu na to, kim są jej klienci.

Opisuje, że w wyniku Inkwizycji został zmuszony do ukrycia swoich wiadomości, aby nie zostały zniszczone i mogły zostać rozszyfrowane w późniejszym czasie. W wyniku ewolucji języka francuskiego, współcześni tłumacze przyczynili się do przeinaczenia wielu z ich prawdziwych znaczeń. Intencją Nostradamusa było skorygowanie tych błędnych interpretacji poprzez dyktowanie Dolores prawdziwych znaczeń swoich wizji do publikacji dla świata. Chciał nas ostrzec, żebyśmy zrozumieli, że to my tworzymy naszą przyszłość i że to nasz wybór, by po prostu pójść inną drogą, unikając w ten sposób najgorszych scenariuszy, które przewidział.

Jednym z jego najpotężniejszych i przerażających przesłań było: „Jeśli powiem ci najgorsze rzeczy, jakie twój umysł jest w stanie stworzyć, czy zrobiłbyś coś, aby to zmienić?” Nostradamus mówi bardzo szczegółowo o tym, jak nasze umysły pracują nad tworzeniem rzeczywistości, której doświadczamy. Zdając sobie z tego sprawę, łatwo jest zrozumieć, w jaki sposób nieustanna nawałnica negatywnych informacji dotyczących polityki, edukacji, finansów, religii, wojny, chorób, narkotyków, przestępczości i środowiska utrzymuje skupienie wielu ludzi (a tym samym tworzy i doświadcza) te scenariusze w ich życiu.

Po kilku latach pracy z Nostradamusem - dyktującym prawdziwe, zamierzone znaczenia jego przesłań - Dolores opublikowała 3 książki z serii zatytułowanej ,,Conversations with Nostradamus” (,,Rozmowy z Nostradamusem”), szczegółowo opisujące znaczenie 1000 czterowierszy i przepowiedni bezpośrednio od samego proroka. Omawiane przepowiednie obejmują: powstanie superkomputerów, powstanie Internetu, anomalia pogodowe, zmiany na Ziemi i skutki, jakie te zmiany będą miały dla głównych krajów i miast, wojna na Bliskim Wschodzie, rządy światowe, polityka, 2012, czas symultaniczny, Antychryst, broń nuklearna, AIDS wywodzący się od małp i jego celowe rozpowszechnianie przez rządy światowe, monarchię brytyjską, stan świata po Zmianie i samą Zmianę, rozpad Związku Radzieckiego na różne niepodległe państwa, papieża, ukryte informacje o wielkim znaczeniu dla ludzkości zagrzebane gdzieś na pustyni na Bliskim Wschodzie, katastrofę promu kosmicznego Columbia i odwiedziny ras istot pozaziemskich.

W drugiej połowie lat 80. prace Dolores powoli zaczęły zmierzać w zupełnie nowym kierunku eksploracji. Została wprowadzona w obszar badań nad UFO i ET w 1985 roku, kiedy wzięła udział w swoim pierwszym corocznym spotkaniu MUFON (Mutual UFO Network), jednej z największych i najbardziej szanowanych organizacji śledczych w dziedzinie UFO na świecie.

Rok później zainteresowania Dolores zaprowadziły ją do Wielkiej Brytanii, gdzie na miejscu przeprowadziła badania lądowania UFO i zbadała liczne kręgi zbożowe znalezione na angielskiej wsi.

W 1987 roku, na jednym z dorocznych spotkań MUFON, poproszono ją o przeprowadzenie sesji z kobietą, która czuła, że ​​ma doświadczenia z uprowadzeniami, ale nie była w stanie zapamiętać czegokolwiek w szczegółach. Aż do tego momentu technika hipnozy Dolores automatycznie pchała jej klientów do przeszłego życia. Musiała zmodyfikować swoje podejście, aby nie klient nie wszedł w przeszłe życie i skoncentrował się na bieżących wydarzeniach. W wyniku zainteresowania tą kobietą i samą Dolores, w sesji pozwolono wziąć udział ponad 30 obserwatorom, co nie sprzyjało „eksperymentowi”. Co zaskakujące, zarówno odejście od jej zwykłego podejścia, jak i bardzo niezwykłe środowisko, w którym odbyła się sesja, zadziałało bardzo skutecznie i przyniosło niesamowite rezultaty.

Dolores dowiedziała się, że niektórzy ludzie mieli doświadczenia z istotami pozaziemskimi od wczesnego dzieciństwa i że często istnieją wielopokoleniowe relacje między liniami rodzinnymi Ziemi i rasami ET. Małe szaraki w rzeczywistości zostały stworzone jako rodzaj biologicznego robota przez inną rasę znacznie bardziej zaawansowaną niż ludzkość. To wyjaśnia, dlaczego tak wiele osób twierdzi, że małe szaraki są wyjątkowo zimne, prawie pozbawione jakiejkolwiek ekspresji emocjonalnej. Rasy, które je stworzyły, to znacznie wyżsi szarzy z bardzo szczupłymi torsami, chudymi kończynami i dużymi, czarnymi oczami.

Podczas swojej przygody z badaniem istot pozaziemskich i UFO, Dolores nawiązała kontakt z licznymi istotami pozaziemskimi, które przychodzą do jej klientów, aby dostarczać informacji i zrozumienia. We wszechświecie istnieje naprawdę bogactwo życia we wszystkich kształtach, formach i rozmiarach.

Jej książka ,,The Custodians” (,,Opiekunowie”) z 1998 r. była przełomową publikacją Dolores, po ponad 20 latach badań klientów z doświadczeniami ET i UFO. Dowiadujemy się, że prawie wszystkie tak zwane przypadki uprowadzenia są w rzeczywistości wzajemnymi porozumieniami zawartymi przed inkarnacją w celu wzajemnej pomocy. Tak jak doświadczamy amnezji co do tego, kim jesteśmy i skąd jesteśmy przed inkarnacją na Ziemi, tak samo doświadczamy amnezji w odniesieniu do kontraktów i porozumień, które zawarliśmy z innymi przed przybyciem tutaj. Problem, który istnieje dzisiaj, polega na tym, że spojrzenie większości ludzkości na istoty pozaziemskie zostało ukształtowane i zmanipulowane przez media głównego nurtu, systemy wierzeń religijnych i dogmaty naukowe. Bardzo niewielu ludzi jest w stanie podejść do tego obszaru z obiektywną, bezstronną postawą. Zrozumiałe jest, że tak wielu ludzi podchodzi do tego tematu ze strachem, odrzuceniem lub całkowitym zaprzeczeniem. Książka ta pomaga zniwelować brak zrozumienia między:

(a) Rozpoznanie, że tajemnicze wydarzenia i doświadczenia rzeczywiście przydarzają się milionom ludzi na każdym kontynencie planety.

(b) Odrzucenie tych wydarzeń i doświadczeń, odrzucenie ich i wyśmianie przez instytucje naukowe, rządowe i religijne, na których odpowiedzi tak wielu ludzi polega.

Inne książki, które zostały opublikowane w wyniku badań Dolores na polach aktywności UFO i istot pozaziemskich, to ,,Legacy from the Stars” (,,Dziedzictwo z gwiazd”) z 1996 r., które bada rozmaitość naszych indywidualnych istot i nasze pochodzenie pozaziemskie, oraz ,,Legenda o Starcrash” (,,Legenda o gwiezdnym wypadku”) z 1994 r., która opisuje życie kobiety cofającej się do czasów, kiedy statek kosmiczny rozbił się tysiące lat temu w regionie Alaska/Kanada. Jest to opowieść o pochodzeniu ras indyjskich w Ameryce.

Po ponad 30 latach badań i pisania o koncepcjach od życia i śmierci, reinkarnacji, początków ludzkości, UFO i istot pozaziemskich, przepowiedni Nostradamusa i wielu innych tematów, Dolores zaczęła zdawać sobie sprawę, że otrzymywanie informacji stawało się zbyt szerokie i zróżnicowane, aby można je było podzielić na jeden, a nawet kilka konkretnych obszarów. Ponieważ musiała się dostosować, aby zmienić całą swoją karierę, postanowiła opublikować swoją nową pracę w serii zatytułowanej ,,The Convolutes Universe” (,,Spleciony Wszechświat”). Dolores wydała 5 tomów.

Poruszane tematy obejmują: moc ludzkiego umysłu, czym naprawdę jest świadomość, moc naszych myśli i intencji, wszechświaty równoległe, alternatywne rzeczywistości, zaginione cywilizacje, historia starożytna, tajemnice Ziemi (takie jak Trójkąt Bermudzki, Stonehenge i Potwór z Loch Ness), doświadczenia ludzi, którzy zostali cofnięci do życia na innych planetach, istot całkowicie zbudowanych z energii, rzeczywistość jest tylko holografem, jak jesteśmy fragmentami wieloaspektowych dusz, żyjemy w ciałach innych niż ludzkie (jako rośliny, zwierzęta i owady), ile pomocy jest udzielanej Ziemi i ludzkości, gdy przechodzimy przez ten okres transformacji i dojrzałości. Ilu ludzi żyjących teraz na Ziemi to Ochotnicze Dusze, które inkarnowały się na Ziemi w tym czasie, aby pomóc podnieść wibracje planety i jej mieszkańców?

W całej swojej karierze Dolores zidentyfikowała u wielu klientów wzorzec, których widziała na przestrzeni lat. Podczas gdy wiele osób relacjonowało przeszłe wcielenia we wszelkiego rodzaju sytuacjach, społeczeństwach i kulturach na Ziemi w wielu różnych okresach czasu, niektóre osoby, które przyszły zobaczyć Dolores, opisały, że życie, które obecnie prowadzili, było pierwszym i jedynym życiem, jakie kiedykolwiek mieli na Ziemi. Zapytani, skąd pochodzą, po prostu mówili „Źródło” i wyrażali głęboki smutek, że tu są i jak bardzo tęsknią za „domem”.

Dalsze sesje z takimi osobami ujawniły, że wcieleni po raz pierwszy faktycznie zgłosili się na ochotnika, aby przybyć na Ziemię w tym konkretnym czasie, z zamiarem pomocy ludzkości w podniesieniu jej wibracji w procesie wniebowstąpienia. Niektórzy ochotnicy nigdy wcześniej nie żyli w ciele fizycznym, inni żyli jako istoty kosmiczne w pozaziemskich cywilizacjach na innych planetach, a jeszcze inni przybyli z innych wymiarów. W wyniku amnezji, której wszyscy doświadczamy przed wejściem w wymiar Ziemi, nie pamiętają ani swojego przeznaczenia, ani swojego pochodzenia. Tak więc te piękne dusze mają niezwykle trudny czas na przystosowanie się do naszego chaotycznego świata i mają do odegrania istotną rolę, ponieważ pomagają całej reszcie z nas stworzyć Nową Ziemię.

W The Three Waves of Volunteers and the New Earth (,,Trzy Fale Ochotników i Nowa Ziemia”) z 2011 r. Dolores opisuje wezwanie, które skierowano do wolontariuszy, aby pomóc Ziemi po katastrofie bomb atomowych zrzuconych na Hiroszimę i Nagasaki w 1945 roku.

Pierwsza fala wolontariuszy, która przybyła, była „pionierami” i z pewnością miała najtrudniejsze zadanie, by przetrzeć trasę, którą mieli podążać kolejni ochotnicy.

Druga fala działa jak anteny energii, ich zadaniem jest po prostu istnieć i wpływać na otoczenie.

Wolontariusze trzeciej fali, wiele dzieci z niesamowitymi talentami, zdolnościami i wspomnieniami, są dosłownie darem dla świata. Posiadają wiedzę i mądrość, które pomogą ludzkości ukończyć przemianę i pokonać wiele przeszkód, które na nią czekają.

Dolores Cannon, która odeszła z tego świata 18 października 2014 r., pozostawiła po sobie niesamowite osiągnięcia w dziedzinie alternatywnego leczenia, hipnozy, metafizyki i regresji z poprzedniego życia, ale najbardziej imponujące było jej wrodzone zrozumienie, że najważniejszą rzeczą, jaką mogła zrobić, było dzielenie się informacjami - ujawnić ukrytą lub nieodkrytą wiedzę niezbędną do oświecenia ludzkości i naszych lekcji na Ziemi.

Dla Dolores najważniejsze jest dzielenie się informacjami i wiedzą. Dlatego jej książki, wykłady i unikalna metoda hipnozy QHHT nadal zadziwiają, prowadzą i informują tak wielu ludzi na całym świecie. Dolores zbadała wszystkie te możliwości i nie tylko, zabierając nas na przejażdżkę życia. Chciała, aby inni podróżnicy podzielili się jej podróżami w nieznane.

Po śmierci Dolores Cannon, jej córka Julia Cannon, która przez wiele lat uczyła QHHT u boku Dolores, została dyrektorem Akademii Hipnozy Uzdrawiania Kwantowego, która uczy Techniki Hipnozy Uzdrawiania Kwantowego® Dolores Cannon w Internecie i na całym świecie. Julia jest także dyrektorem generalnym firmy wydawniczej Dolores, Ozark Mountain Publishing, Inc., którą Dolores założyła w 1992 roku, aby publikować jej książki i innych autorów eksplorujących, badających i piszących na tematy metafizyczne.

Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu w opiece zdrowotnej (praca pielęgniarki) i pracy z Dolores Cannon, ćwicząc i nauczając QHHT, Julia jest autorką książki „Soul Speak: The Language of Your Body” (,,Dusza przemawia – język twojego ciała”), przeznaczonej i napisanej jako przewodnik po dekodowaniu wiadomości z różnych systemów twojego ciała. Ten poradnik opisuje, jak możesz uzdrowić każdą sytuację, rozumiejąc przekazywane przesłanie ciała i działając zgodnie z nim.